Win kaarten voor het Parkfeest festival in Oosterhout

Op 1,2 en 3 juni vind de 16e editie van het Parkfeest festival in Oosterhout plaats.

Ooit in 1997 begonnen als eenmalig evenement voor het behoud van de bouwhal van de Kaaiendonkse carnavalsvierders, is het Parkfeest inmiddels uitgegroeid tot een driedaags evenement van nationale allure.

Dit jaar staat ook Within Temptation op het Parkfeest festival en wel op vrijdag 1 juni. Om onze leden een kans te geven naar dit prachtige, compleet door vrijwilligers georganiseerde, festival te komen verloten wij één set van twee kaarten onder onze leden.

Wil je kans maken op deze kaarten en ben je 1 juni vrij, beantwoord dan de vraag: Welk WT optreden vind plaats op 10 juli 2012?

Stuur je antwoord voor 10 mei per mail naar info@thesilentforce.com met als onderwerp “Kaarten Parkfeest”
De kaarten worden verloot onder de inzenders met het juiste antwoord!

Al vele grootheden hebben in het Slotpark de sterren van de hemel gespeeld. Om er enkele te noemen: Band Zonder Banaan, Abel, Van Dik Hout, De Kast, 2 Brothers on the 4th Floor, K-Otic, Wipneus en Pim, Birgit, Bløf, Thé Lau, De Dijk, Sita, Relax, Vals Licht, Brainpower, Beef, Kane, Di-Rect, Krezip, Trijnje Oosterhuis, Within Temptation, Rob de Nijs, Anouk, The Bogus Brothers, Jacqueline Govaert, Go back to The Zoo, Candy Dulfer, Waylon, The Opposites, Ilse DeLange en vele anderen!